O nas

Loombera Slings

Nazwa firmy powstała poprzez połączenie dwóch słów LOOM+BERA. „LOOM” oznacza studio tkackie w języku angielskim zaś „BERA” po islandzku to niedźwiedź.

Chciałam by nazwa kojarzyła się z harmonią, spokojem i bliskością. Symbolika niedźwiedzia też ma tutaj znaczenie. Niedźwiedź jest uznawany za znak siły i odwagi. Nasze logo nawiązuje do więzi jaka budowana jest między Mamą a jej dzieckiem, to właśnie ona dla swojego dziecka jest największą siłą.

Chusty i ich projekt

Chusty projektowane z miłością, wzornictwo nawiązuje do natury, prostych geometrycznych wzorów, czerpie inspiracje z tradycyjnych wzorów islandzkich.

Wszystkie nasze wzory projektowane są przez nas i opracowywane przez utalentowanych polskich grafików i projektantów wzornictwa na tkaniny, dzięki temu udaje nam się stworzyć spójną linie wzornictwa.

Przędza, z której tkamy nasze chusty jest starannie dobierana, zamawiana w zaufanych przędzalniach, które oferuja przędzę najwyższej jakości. Cała magia chust tkwi właśnie w przędzy, w jej jakości, miękkości. To dzięki temu nasze chusty są tak wyjątkowe.

Nasze przędze sprowadzamy głównie z Włoch, Japonii oraz Anglii. Wszystkie używane przez nas przędze posiadają certyfikat OEKO-TEX 100.

Dodatki

Dużą wagę przykładamy również do tworzenia całej otoczki wokół marki.

Piękne, ozdobne pudła, worki bawełniane w które pakujemy nasze chusty pokazują, że proces pakowania jest dla nas równie ważny jak proces tworzenia chusty.

Powoli rozszerzamy nasz asortyment dodatków tworzonych z naszych chust. Stawiamy na rzeczy użytkowe, przydatne na codzień, dlatego będziecie mogli kupić również nerki, torebki, portfele, breloki, nosidełka dla dzieci i wiele, wiele innych gadżetów chustowych.

O mnie

Jestem mamą od ponad dwóch lat. Od zawsze wiedziałam, że będę chciała nosić swoje dzieci w chuście i dzięki temu zapewniać im poczucie bliskości jednocześnie umożliwiając sobie wykonywanie codziennych czynności.

Z czasem zaczęłam myśleć o założeniu własnej marki chustowej. Pomysł dojrzewał wraz z moim synem aż pewnego dnia postanowiłam, że to jest ten moment by stworzyć Loombera Slings.

Chcę tworzyć piękne i użytkowe tkaniny jakimi są chusty.

Tkaniny, które pozwalają budować bliskość między rodzicami i dzieckiem każdego dnia nie zaburzając harmonii codzienności.

Każda chusta to małe dzieło sztuki, zamknięte są w niej uczucia, emocje, które towarzyszą w codzienności macierzyństwa, jest w nich też moja pasja i doświadczenie.

Mam nadzieję, że pokochacie Loombera Slings i moje chusty zagoszczą w Waszych stosikach na dłużej.

EnglishGermanNorwegianPolish